Компанія САПФІР
Виробник українських сувенірів
з 1992 року
UA | RU
Україна, 02660, м. Київ
вул. Старосільська, 1
044 331 30 44
093 244 30 44
050 440 30 44
067 644 30 44

ГОДИННИКИ

ГОДИННИКИ

Настінний годинник ручної роботи - модний і затребуваний сувенір

Мірне цокання годинника здатне мимоволі навести на філософські роздуми про швидкоплинність часу. Стрілки, не зупиняючись, рухаються вперед, створюючи місток між минулим і майбутнім. Український годинник нагадує нам про те, наскільки важливо цінувати кожну мить. Виконані в техніці «Київський розпис», вони також здатні стати центральним елементом будинку. Адже так приємно отримувати справжнє естетичне задоволення від споглядання прекрасного!

Настінні годинники оптом від компанії «Сапфір»

У цьому розділі на нашому сайті ви зможете вибрати і купити унікальні настінні годинники , розписані майстрами вручну. Кожен виріб - повністю авторська робота, здатна стати безпрограшної деталлю декору. Це той штрих, який багато хто шукає, щоб надати оздобленню будинку завершеність і привнести в нього особливий настрій.

Виготовлення годиника, як і інших сувенірів нашої компанії, здійснюється в кілька етапів. Матеріалом зазвичай служить дерево, яке добре піддається обробці. У столярному цеху за допомогою токарного верстату виточуються форми готових виробів. Після цього форми потрапляють в малярний цех, де вони проходять повну підготовку до подальшої розпису: ґрунтування та покриття спеціальними складами.

Найголовніша стадія роботи - розпис. Вона виконується професійними українськими художниками вручну з використанням якісних олійних фарб. Таким чином, кожен сувенір є ексклюзивним. Для надання виробам особливого блиску і довговічності їх покривають декількома шарами глянцевого лаку.

Годинники настінні, купити які ви можете оптом на нашому сайті sapfir.ua зі зручною доставкою по Києву , а також в інші міста України, користуються попитом як у нашій країні, так і за кордоном. Сувенірна продукція, виконана в техніці «Київський розпис», - це затребуваний товар. Його часто купують для оформлення домашнього інтер'єру, а також в якості подарунка своїм родичам і друзям, які живуть за кордоном.

Поповнивши асортимент свого магазину чудовими годинниками в українському стилі, ви зробите вірний крок до популяризації вашої продукції серед покупців.

Чекаємо на Ваш дзвінок!