• +38 (044) 331-30-44
UA |  RU
Наші переваги
Наші переваги:
  • Більше 25 років досвіду у виробництві
  • Широкий асортимент продукції
  • Висока якість виконання
  • Оперативність роботи
Перейти до реєстрації... Вхід для клієнтів......
Вхід для клієнтів...:
Забули пароль?

Корпоративним клієнтам

Технологія нанесення зображення на метал

Дана технологія дозволяє здійснити перенесення чорно-білого і кольорового зображення високої роздільної здатності на метал зі спеціальним покриттям. Принцип технології полягає в наступному. При нагріванні приблизно до 162 градусів молекули поліестеру "відкриваються" і сублимационная фарба, що знаходиться в цей час в газоподібному стані може проникати в поліестер. Після припинення впливу високої температури, молекули поліестеру "закриваються", таким чином, зображення залишається на металі.

Використовуючи цю технологію, наша компанія може нанести Ваш логотип, а також інші зображення на металеву поверхню. У стандартний асортимент продукції з використанням даної технології входять магніти, тарілки і годинники. Однак, під замовлення може бути виготовлена ​​практично будь-яка геометрична форма як самої металевої пластини, так і підкладки.

Технологія друку логотипу на сувенірах

Технологія тамподруку полягає в перенесенні фарби зі спеціально підготовлено кліше (форма зображення) на потрібну поверхню за допомогою еластичного тампона. Завдяки властивостям тампона приймати форму поверхні, існує можливість наносити зображення на найрізноманітніші вироби.

Використовуючи технологію тамподруку, наша компанія може нанести Ваш логотип або інше рекламне зображення практично на будь-який виріб з нашого стандартного асортименту.

Якщо Вас зацікавили сувеніри з нанесенням логотипу або інших зображень, телефонуйте за номерами в розділі Контакти.